Slask Wroclaw kontra Jagiellonia, wynik meczu 2-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Slask Wroclaw a Jagiellonia wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Zmierzyły się Slask Wroclaw i Jagiellonia.

Gole strzelali: Marc Gual 24' 0-1 Petr Schwarz 45' 1-1 Piotr Samiec-Talar Piotr Samiec-Talar 58' 2-1 Daníel Leó Grétarsson Jakub Lewicki 66' 2-2 Nené

Żółte kartki Slask Wroclaw: Petr Schwarz 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 41' Mateusz Kowalski 43' Bogdan Țîru 50' Nené 85'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Jagiellonia: Nené 85'

Główny sędzia spotkania to Pawel Raczkowski, Polska. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Jagiellonia podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Lech Poznan.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Petr Schwarz Nené wielokrotnie zaserwowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niesamowitych wrażeń. Nieustannie zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, idealne asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami są nader zażarte, nie często zdarza się, że mecze nas nudzą. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych drużyn jak Slask Wroclaw i Jagiellonia w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Tarczyński Arena.