Spotkanie Cracovia Krakow vs Slask Wroclaw zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego

W dniu 2023-03-05 16:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Cracovia Krakow a Slask Wroclaw.

Pierwsza część spotkania między Cracovia Krakow i Slask Wroclaw zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Łukasz Bejger 9' 0-1 Mateusz Bochnak 54' 1-1

Żółte kartki Cracovia Krakow: Otar Kakabadze 68'

Żółte kartki Slask Wroclaw: John Yeboah -5' Patrick Olsen 34' Diogo Verdasca 44' Konrad Poprawa 61' Erik Expósito 68'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter meczu to Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Lechia Gdansk.

Dzisiaj mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi niezwykle interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Otar Kakabadze John Yeboah nieraz zagwarantowały wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między graczami zdarzają się nader zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że widowiska męczą kibica. Nieprzerwanie natrafiamy na bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, wyśmienite asysty czy bramki zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Cracovia Krakow i Slask Wroclaw jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.