Spotkanie Wisla Plock vs Slask Wroclaw zakończone wynikiem 1-2

Dnia 2022-10-29 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock i Slask Wroclaw.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Wisla Plock oraz Slask Wroclaw wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: J. Yeboah 61' 0-1 Nahuel Leiva D. Warchoł 84' 1-1 R. Wolski P. Olsen 90' 1-2 M. Konczkowski

Żółte kartki Wisla Plock: Dominik Furman 49' Piotr Tomasik 70'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Victor Garcia Marin 39' Diogo Verdasca 40'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Wisla Plock stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Legia Warszawa.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Dominik Furman Victor Garcia Marin niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe walki pomiędzy graczami są zajadłe, bardzo rzadko bywa, że są to potyczki mało interesujące. Bardzo często natrafiamy na przechodzące do historii asysty czy gole, bezlitosne faule zakończone żółtą kartką gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Wisla Plock oraz Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.