Pogon Szczecin vs Slask Wroclaw, wynik spotkania 0-2

Pogon Szczecin vs Slask Wroclaw, wynik końcowy 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Pogon Szczecin a Slask Wroclaw wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-02-05 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Pogon Szczecin a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Erik Expósito 48' 0-1 Victor Garcia Marin John Yeboah 85' 0-2

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mariusz Fornalczyk 75'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Diogo Verdasca 62'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter spotkania - Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Pogon Szczecin stawi czoła Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Wisla Plock a Slask Wroclaw zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Lech Poznan.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące potyczki ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Mariusz Fornalczyk Diogo Verdasca nieprzerwanie gwarantują kapitalnym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Walki pomiędzy graczami są bardzo zażarte, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że są to widowiska nudne. Zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Pogon Szczecin i Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.