Radomiak Radom kontra Slask Wroclaw, wynik spotkania - 2-0

Radomiak Radom kontra Slask Wroclaw, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Radomiak Radom i Slask Wroclaw wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-10-15 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Radomiak Radom a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Maurides 90' 1-0 Maurides 90' 2-0 G. Kobylak

Żółte kartki Radomiak Radom: Raphael Rossi 34' Luís Machado 74' Gabriel Kobylak 90'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Konrad Poprawa 10' Diogo Verdasca 52' Konrad Poprawa 90' Cayetano Quintana 90' Diogo Verdasca 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Slask Wroclaw: Łukasz Bejger 64' Konrad Poprawa 90' Diogo Verdasca 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Zawisza Bydgoszcz, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Warta Poznań a Slask Wroclaw podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Wisla Plock.

Fani z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Raphael Rossi Konrad Poprawa częstokroć zagwarantowały wspaniałym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są nader zagorzałe, nie często bywa koniec końców, iż potyczki męczą kibica. Natrafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką dodające pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Radomiak Radom i Slask Wroclaw w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.