Zaglebie Lubin kontra Slask Wroclaw, wynik spotkania - 0-0

W dniu 2022-07-15 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 1 pomiędzy Zaglebie Lubin a Slask Wroclaw.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin a Slask Wroclaw wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Filip Starzyński 75'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Piotr Samiec-Talar 45' Dennis Jastrzembski 49' Erik Expósito 75'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Zaglebie Lubin stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Miedz Legnica natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Lech Poznan.

Wielu fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Filip Starzyński Piotr Samiec-Talar często zapewniają wspaniałym fanom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe walki pomiędzy graczami ligowymi są zagorzałe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska nużące. Ustawicznie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, książkowe gole i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Zaglebie Lubin i Slask Wroclaw oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.