Slask Wroclaw - Warta Poznań, wynik spotkania: 0-2

W dniu 2022-10-03 17:00 na stadionie Tarczyński Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Slask Wroclaw a Warta Poznań.

Po pierwszej połowie meczu między Slask Wroclaw oraz Warta Poznań wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: E. Destan 10' 0-1 M. Corryn 90' 0-2

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Żółte kartki Warta Poznań: Mateusz Kupczak 28' Adrian Lis 83'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia meczu - Lukasz Szczech, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Slask Wroclaw stawi czoła Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Jagiellonia. Kolejno natomiast Warta Poznań z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Gornik Zabrze.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Mateusz Kupczak często sprawiają wyśmienitym kibicom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko zmagania między piłkarzami zdarzają się zaciekłe, nie często okazuje się, że są to spotkania usypiające. Obserwujemy nieczyste faule kończące się żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Slask Wroclaw oraz Warta Poznań oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Tarczyński Arena.