Mecz Slask Wroclaw - Widzew Łódź zakończony wynikiem 0-0 dnia 2022-08-06 18:00 na stadionie Tarczyński Arena

Slask Wroclaw - Widzew Łódź 0-0. Dnia 2022-08-06 18:00 na stadionie Tarczyński Arena odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Slask Wroclaw a Widzew Łódź.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Slask Wroclaw a Widzew Łódź zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Slask Wroclaw: Daníel Leó Grétarsson 18' Patrick Olsen 90'

Żółte kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Polska. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Raków Częstochowa natomiast Widzew Łódź z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi fascynujące starcia w lidze Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych zawodników zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak Daníel Leó Grétarsson stale sprawiają kapitalnym miłośnikom wiele niezapomnianych emocji. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to potyczki statyczne. Systematycznie obserwujemy brutalne sytuacje na faul, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Slask Wroclaw oraz Widzew Łódź jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Tarczyński Arena.