Spotkanie Radomiak Radom - Slask Wroclaw, wynik 1-1

Radomiak Radom - Slask Wroclaw, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między Radomiak Radom i Slask Wroclaw wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-09-18 15:30 na stadionie Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Radomiak Radom a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: E. Exposito 24' 0-1 M. Praszelik Leandro 29' 1-1

Żółte kartki Radomiak Radom: M. Karwot 44' F. Nascimento 72'

Żółte kartki Slask Wroclaw: L. Bejger 26' B. Pawlowski 34' K. Poprawa 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu to S. Marciniak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Slask Wroclaw podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Lech Poznan.

Wielu kibiców śledzi bardzo fascynujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak M. Karwot L. Bejger niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym kibicom mnóstwo przeżyć. Natrafiamy na bezlitosne faule, idealnie wyliczone bramki oraz asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki między zawodnikami są nader zagorzałe, nie często zdarza się, że są to spotkania usypiające. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Radomiak Radom i Slask Wroclaw jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion MOSiR ul. Narutowicza.