Na stadionie Tarczyński Arena dnia 2022-08-28 13:00 odbyło się spotkanie Slask Wroclaw - Raków Częstochowa - wynik 1-4

Slask Wroclaw - Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-4.

Po pierwszej połowie spotkania między Slask Wroclaw a Raków Częstochowa wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

Dnia 2022-08-28 13:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się Slask Wroclaw oraz Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Fabian Piasecki 14' 0-1 Vladyslav Kochergin 47' 0-2 Bartosz Nowak Erik Expósito 58' 1-2 Bartosz Nowak 64' 1-3 Mateusz Wdowiak Mateusz Wdowiak 80' 1-4 Szymon Czyż

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 9' Dennis Jastrzembski 72' Javier Ajenjo Hyjek 89'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Zoran Arsenić 19' Stratos Svarnas 54' Bogdan Racovitan 73'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Ruch Wysokie Mazowieckie, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Lechia Gdansk natomiast Raków Częstochowa z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Legia Warszawa.

Dzisiaj wielu fanów z zapałem śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Patrick Olsen Zoran Arsenić raz za razem zagwarantowały fantastycznym fanom wiele wrażeń. Przyciągające uwagę walki między drużynami futbolowymi są bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że są to widowiska nużące. Nieustannie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, efektowne bramki i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Slask Wroclaw i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Tarczyński Arena.