Mecz Stal Mielec - Slask Wroclaw zakończony wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion Miejski w Mielcu

Stal Mielec - Slask Wroclaw wynik 2-0. W dniu 2022-09-03 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec oraz Slask Wroclaw.

Pierwsza połowa spotkania między Stal Mielec a Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: S. Hamulic 24' 1-0 F. Gerbowski J. Hyjek 69' 2-0

Żółte kartki Stal Mielec: Fabian Hiszpański 37' Mateusz Matras 82'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patryk Janasik 89'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu to Damian Kos, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stal Mielec stawi czoła Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Warta Poznań.

Liczna grupa fanów futbolu z zapałem śledzi ciekawe poczynania ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Fabian Hiszpański Patryk Janasik nieraz zagwarantowały wyśmienitym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Walki między graczami z ligi są nader zagorzałe, nie często bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Zdarzają się bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Stal Mielec oraz Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.