Slask Wroclaw - Cracovia Krakow, wynik spotkania - 1-1

W dniu 2022-08-20 15:30 na stadionie Tarczyński Arena rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Slask Wroclaw a Cracovia Krakow.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Slask Wroclaw i Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: P. Makuch 15' 0-1 A. Łyszczarz 45' 1-1 Víctor García

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patryk Janasik 82' Michał Szromnik 84'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 8' Cornel Râpă 68'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia spotkania to Damian Kos, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Slask Wroclaw zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Ruch Wysokie Mazowieckie oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Łagów oraz Raków Częstochowa.

Mnóstwo kibiców z zapałem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Patryk Janasik Michal Siplak stale sprawiają wspaniałym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Nieprzerwanie natrafiamy na przechodzące do historii gole czy asysty, brutalne sytuacje na faul gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania sportowe ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Slask Wroclaw i Cracovia Krakow oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Tarczyński Arena.