Slask Wroclaw - Legia Warszawa, wynik spotkania - 1-0

Slask Wroclaw - Legia Warszawa, wynik 1-0. W dniu 2021-09-11 18:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Slask Wroclaw i Legia Warszawa.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Slask Wroclaw oraz Legia Warszawa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: V. Garcia 85' 1-0

Żółte kartki Slask Wroclaw: S. Lewkot 30' R. Makowski 56' E. Exposito 72'

Żółte kartki Legia Warszawa: T. Pekhart 28' C. Michniewicz 37' L. Kastrati 55' A. Jedrzejczyk 72' I. Kharatin 83' A. Boruc 85' A. Martins 87'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był B. Frankowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Wisla Plock a Legia Warszawa zmierzy się z Spartak Moscow. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Wigry Suwałki.

Bardzo często kibice śledzą interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych napastników oraz obrońców drużyny futbolowe i piłkarze jak S. Lewkot T. Pekhart wielokrotnie zapewniły wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się, że są to zmagania drętwe. Nieustannie zdarzają się przepiękne asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Slask Wroclaw oraz Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.