Lech Poznan kontra Slask Wroclaw, wynik spotkania - 0-1

W dniu 2022-08-14 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Poznań rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan oraz Slask Wroclaw.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan i Slask Wroclaw zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: P. Schwarz 26' 0-1

Żółte kartki Lech Poznan:

Żółte kartki Slask Wroclaw: John Yeboah 37' Victor Garcia Marin 40' Cayetano Quintana 45' Patrick Olsen 52'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia spotkania to Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznan zmierzy się już z F91 Dudelange, następne spotkania z drużynami F91 Dudelange oraz Piast Gliwice a Slask Wroclaw z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Ruch Wysokie Mazowieckie.

Dzisiaj wierni kibice z entuzjazmem śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Składające się z zdolnych graczy futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak John Yeboah nieustannie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom wiele wrażeń. Stale obserwujemy przepiękne bramki czy asysty, bezwzględne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska nie są warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Lech Poznan i Slask Wroclaw i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Poznań.