Spotkanie Slask Wroclaw - Nieciecza zakończone wynikiem 0-4

Slask Wroclaw - Nieciecza zakończony wynikiem 0-4. Dnia 2022-04-23 13:00 na stadionie Municipal Stadium Wroclaw odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Slask Wroclaw oraz Nieciecza.

Po pierwszej połowie spotkania między Slask Wroclaw i Nieciecza wynik wynosił 0-3. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

Gole strzelali: M. Hubínek 11' 0-1 T. Poznar M. Mešanović 14' 0-2 W. Golla 20' 0-3 M. Grzybek 87' 0-4 A. Dombrovskyi

Żółte kartki Slask Wroclaw: Márk Tamás 7' Márk Tamás 39' Patrick Olsen 44' Wojciech Golla 48' Erik Expósito 89'

Żółte kartki Nieciecza: Andriy Dombrovskiy 36' Maciej Ambrosiewicz 72' Tomasz Loska 86'

Czerwone kartki Slask Wroclaw: Márk Tamás 39'

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter spotkania - Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Stal Mielec natomiast Nieciecza z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Piast Gliwice.

Wierni kibice futbolu z dużym zapałem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Márk Tamás Andriy Dombrovskiy nieraz zaserwowały pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami piłkarskimi bywają nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to spotkania nudne. Zdarzają się efektowne asysty czy bramki, ostre faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Slask Wroclaw i Nieciecza oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Municipal Stadium Wroclaw.