Spotkanie Slask Wroclaw vs Wisla Krakow, wynik końcowy 1-1

Slask Wroclaw vs Wisla Krakow zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2022-04-18 13:00 na stadionie Municipal Stadium Wroclaw odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Slask Wroclaw i Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania między Slask Wroclaw a Wisla Krakow wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Elvis Manu 6' 0-1 Konrad Gruszkowski Cayetano Quintana 41' 1-1 Victor Garcia Marin

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Żółte kartki Wisla Krakow: Marko Poletanović 24' Konrad Gruszkowski 34'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Wisla Krakow podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Jagiellonia.

Oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Marko Poletanović raz za razem serwują wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie obserwujemy wyjątkowe asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania między piłkarzami są niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się, że są to mecze statyczne. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Slask Wroclaw i Wisla Krakow oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Municipal Stadium Wroclaw.