Na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana dnia 2021-10-23 18:00 miał miejsce mecz między Wisla Krakow i Slask Wroclaw zakończony wynikiem 0-5

Wisla Krakow - Slask Wroclaw, wynik 0-5.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Wisla Krakow oraz Slask Wroclaw wynik to 0-3. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-5.

W dniu 2021-10-23 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Wisla Krakow a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Erik Expósito 7' 0-1 M. Praszelik Erik Expósito 12' 0-2 K. Mączyński Diogo Verdasca 27' 0-3 D. Štiglec Erik Expósito 77' 0-4 M. Zylla 90' 0-5 W. Sobota

Żółte kartki Wisla Krakow: Konrad Gruszkowski 23' Michal Frydrych 25' Dawid Szot 47'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Petr Schwarz 43'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Cracovia Krakow a Slask Wroclaw z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin.

Wielu kibiców śledzi starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Konrad Gruszkowski Petr Schwarz raz za razem zapewniły swoim stałym entuzjastom futbolu wiele emocji. Regularnie zdarzają się brutalne faule, wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między piłkarzami ligowymi okazują się bardzo zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze statyczne. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Wisla Krakow oraz Slask Wroclaw jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.