Mecz Śląsk Wrocław II - Kalisz zakończony wynikiem 2-0

Śląsk Wrocław II - Kalisz 2-0. Dnia 2023-04-08 10:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Śląsk Wrocław II oraz Kalisz.

Po pierwszej połowie spotkania między Śląsk Wrocław II i Kalisz wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: D. Bałdyga 44' 1-0 M. Młynarczyk 79' 2-0

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: S. Krocz 45' O. Mielcarz 74'

Żółte kartki Kalisz: N. Gordillo 45' J. Wilczynski 86'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Łężny. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Śląsk Wrocław II zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Jastrzębie natomiast Kalisz podejmie Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Lech Poznań II.

Bardzo często wierni fani z entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Złożone z uzdolnionych zawodników piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak S. Krocz N. Gordillo niejednokrotnie zaserwowały wyborowym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania między graczami z ligi bywają niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że zmagania męczą. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty i bramki gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Śląsk Wrocław II i Kalisz z ligi II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Oporowska.