Dnia 2023-04-06 16:00 na stadionie Tarczyński Arena miał miejsce mecz między Slask Wroclaw oraz Piast Gliwice zakończony wynikiem 0-1

Slask Wroclaw kontra Piast Gliwice, wynik 0-1. Dnia 2023-04-06 16:00 na stadionie Tarczyński Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Slask Wroclaw a Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie spotkania między Slask Wroclaw a Piast Gliwice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: Jorge Félix 82' 0-1 G. Kirejczyk

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patryk Janasik 75' Konrad Poprawa 79' Piotr Samiec-Talar 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 21'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Karol Arys, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Radomiak Radom. Kolejno natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Pogon Szczecin.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z zapałem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Patryk Janasik Michał Chrapek częstokroć zapewniły pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między piłkarzami z ligi okazują się nader bezkompromisowe, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się ostre faule, wspaniałe bramki i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Slask Wroclaw i Piast Gliwice jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Tarczyński Arena.