Mecz między Slask Wroclaw i Raków Częstochowa na obiekcie Stadion Miejski dnia 2021-10-16 18:00 - wynik 1-2

Dnia 2021-10-16 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Slask Wroclaw a Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu między Slask Wroclaw oraz Raków Częstochowa wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 64' 0-1 Ivi López Ivi López 69' 0-2 V. Gutkovskis M. Praszelik 75' 1-2 Erik Expósito

Żółte kartki Slask Wroclaw: Michał Szromnik 78' Waldemar Sobota 89'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Andrzej Niewulis 30' Fran Tudor 78' Ivi López 79' Jakub Arak 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia meczu to Szymon Marciniak, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Slask Wroclaw stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Jagiellonia. Kolejno natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Górnik Łęczna.

Oddani fani śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Michał Szromnik Andrzej Niewulis nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe walki między zawodnikami są niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że są to spotkania usypiające. Obserwujemy widowiskowe gole oraz asysty, nieprzepisowe faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych orazprzeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Slask Wroclaw oraz Raków Częstochowa jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.