Korona Kielce kontra Slask Wroclaw, wynik meczu 3-1

 

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce a Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2022-08-01 17:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się Korona Kielce i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Bartosz Śpiączka 27' 1-0 Adrian Danek Jakub Łukowski 35' 2-0 John Yeboah 47' 2-1 Petr Schwarz Bartosz Śpiączka 90' 3-1 Mario Zebić

Żółte kartki Korona Kielce: Adam Deja 25' Saša Balić 43' Oskar Sewerzyński 86'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 42'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia spotkania - Tomasz Wajda, Polska. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Cracovia Krakow.

Bardzo często liczni kibice z zapałem śledzą bardzo ciekawe poczynania w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Adam Deja Patrick Olsen nieustannie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Interesujące potyczki między drużynami są zagorzałe, nie często bywa, iż są to widowiska nużące. Obserwujemy niezwykłe bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Korona Kielce i Slask Wroclaw jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Suzuki Arena.