Spotkanie Miedz Legnica kontra Slask Wroclaw zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Stadion im. Orła Białego

W dniu 2022-11-06 11:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Miedz Legnica oraz Slask Wroclaw.

Po pierwszej połowie spotkania między Miedz Legnica a Slask Wroclaw wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: Chuca 41' 1-0 Jurich Carolina

Żółte kartki Miedz Legnica: Nemanja Mijušković 51' Maxime Dominguez 80' Szymon Matuszek 85' Ángelo Henríquez 90'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 53'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia spotkania to Piotr Urban, Polska. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Miedz Legnica zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Lech Poznan natomiast Slask Wroclaw z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Zaglebie Lubin.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Nemanja Mijušković Patrick Olsen nieprzerwanie serwują wyśmienitym kibicom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy książkowe gole czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zmagania między drużynami są bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że są to zmagania mało interesujące. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Miedz Legnica oraz Slask Wroclaw w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.