Spotkanie Slask Wroclaw - Jagiellonia, wynik 2-1

Slask Wroclaw - Jagiellonia, wynik końcowy 2-1. Dnia 2023-09-03 10:30 na stadionie Tarczyński Arena odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Slask Wroclaw oraz Jagiellonia.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Slask Wroclaw i Jagiellonia zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: Erik Expósito 47' 1-0 Piotr Samiec-Talar Bartłomiej Wdowik 61' 1-1 Erik Expósito 81' 2-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 8' Mateusz Żukowski 26' Erik Expósito 87' Peter Pokorný 90' Yegor Matsenko 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Jesús Imaz 29' Taras Romanczuk 63' Adrián Diéguez 87'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Polska. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Slask Wroclaw zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Jagiellonia z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Slask Wroclaw.

Wierni fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Patrick Olsen Jesús Imaz wielokrotnie gwarantują wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często zdarzają się nieczyste faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, niezwykłe asysty czy bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się zagorzałe, nie często zdarza się, że spotkania przynudzają. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Slask Wroclaw i Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Tarczyński Arena.