Slask Wroclaw - Radomiak Radom, wynik meczu - 0-1

Slask Wroclaw - Radomiak Radom wynik meczu 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Slask Wroclaw i Radomiak Radom wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2023-04-30 10:30 na stadionie Tarczyński Arena rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Slask Wroclaw a Radomiak Radom.

Gole strzelali: Leonardo Rocha 9' 0-1 D. Jakubik

Żółte kartki Slask Wroclaw: Martin Konczkowski 29' Łukasz Bejger 33' Adrian Łyszczarz 90'

Żółte kartki Radomiak Radom: Christos Donis 15' Berto Cayarga 44' Damian Jakubik 59' Daniel Pik 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter spotkania - Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Widzew Łódź.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi fascynujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Martin Konczkowski Christos Donis wielokrotnie zaserwowały fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to widowiska usypiające. Często natrafiamy na przechodzące do historii asysty i bramki, bezlitosne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki zapewniające smaczku całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Slask Wroclaw i Radomiak Radom i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Tarczyński Arena.