Spotkanie Gornik Zabrze - Slask Wroclaw, wynik końcowy 2-0

Dnia 2023-04-23 15:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Gornik Zabrze a Slask Wroclaw.

Pierwsza część spotkania między Gornik Zabrze a Slask Wroclaw zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: Piotr Krawczyk 11' 1-0 Lukas Podolski Kanji Okunuki 44' 2-0 Boris Sekulić

Żółte kartki Gornik Zabrze: Dani Pacheco 78' Lukas Podolski 81'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Petr Schwarz 15' Dennis Jastrzembski 24' Konrad Poprawa 53' Matías Nahuel 86'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu - Szymon Marciniak, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Gornik Zabrze zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Widzew Łódź natomiast Slask Wroclaw z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Wisla Plock.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak Dani Pacheco Petr Schwarz częstokroć zagwarantowały kapitalnym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Trafiamy na nieprzepisowe faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami są zaciekłe, nie często bywa, iż są to spotkania statyczne. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Gornik Zabrze oraz Slask Wroclaw i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.