Spotkanie pomiędzy Raków Częstochowa i Slask Wroclaw dnia 2023-03-10 19:30: wynik 4-1

Raków Częstochowa vs Slask Wroclaw, wynik końcowy 4-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Raków Częstochowa i Slask Wroclaw zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2023-03-10 19:30 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Raków Częstochowa a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: V. Kochergin 36' 1-0 B. Nowak Ivi López 49' 2-0 M. Rundić B. Nowak 55' 3-0 Jean Carlos Ivi López 62' 4-0 V. Kochergin J. Yeboah 68' 4-1 Víctor García

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 53' Marcin Cebula 69' Ben Lederman 89'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Mateusz Stawny 42'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Raków Częstochowa stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Slask Wroclaw z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Piast Gliwice.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy jak Fran Tudor Mateusz Stawny nieustannie gwarantują własnym wiernym fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się efektowne gole czy asysty, ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, że zmagania nudzą fana. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa i Slask Wroclaw i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.