Na stadionie Tarczyński Arena dnia 2023-01-28 19:00 odbył się mecz pomiędzy Slask Wroclaw i Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 0-3

Slask Wroclaw vs Zaglebie Lubin 0-3. W dniu 2023-01-28 19:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Slask Wroclaw i Zaglebie Lubin.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Slask Wroclaw i Zaglebie Lubin zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: K. Chodyna 33' 0-1 D. Bohar S. Živec 67' 0-2 B. Kłudka T. Pieńko 90' 0-3

Żółte kartki Slask Wroclaw: Diogo Verdasca 77'

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin: Mateusz Bartolewski 89'

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw stanie naprzeciw Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Widzew Łódź natomiast Zaglebie Lubin podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Lech Poznan.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Diogo Verdasca stale sprawiają wyborowym miłośnikom wiele niesamowitych wrażeń. Systematycznie obserwujemy spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze mało interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Slask Wroclaw i Zaglebie Lubin z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Tarczyński Arena.

Sprawdź, co mamy dla Ciebie w artykule o ulubionych sportach Polaków - Zajrzyj w link!