Mecz Slask Wroclaw vs Legia Warszawa, wynik 0-0

Dnia 2022-11-13 16:30 na stadionie Tarczyński Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17 pomiędzy Slask Wroclaw a Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Slask Wroclaw a Legia Warszawa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali: Josué 23' 0-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Rafał Leszczyński 21' Diogo Verdasca 50' Łukasz Bejger 90'

Żółte kartki Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk 46' Bartosz Slisz 90' Rafał Augustyniak 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Polska. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce a Legia Warszawa podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Cracovia Krakow.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Rafał Leszczyński Artur Jędrzejczyk nierzadko zapewniły wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Wielokrotnie trafiamy na ostre sytuacje z faulem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle zażarte, nie często bywa koniec końców, iż są to spotkania drętwe. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Slask Wroclaw i Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Tarczyński Arena.