Na obiekcie Tarczyński Arena dnia 2022-10-08 13:00 miał miejsce mecz Slask Wroclaw vs Gornik Zabrze: 4-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Slask Wroclaw a Gornik Zabrze wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Dnia 2022-10-08 13:00 na stadionie Tarczyński Arena odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Slask Wroclaw i Gornik Zabrze.

Gole strzelali: B. Vrhovec 11' 1-0 Erik Expósito 20' 2-0 D. Grétarsson S. Włodarczyk 55' 2-1 Ł. Bejger 90' 3-1 J. Hyjek P. Olsen 90' 4-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 82' Petr Schwarz 88'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Lukas Podolski 36' Jean Jules Mvondo 82'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Polska. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Jagiellonia a Gornik Zabrze podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Warta Poznań.

Wierni fani z zapałem śledzą bardzo fascynujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Patrick Olsen Lukas Podolski nieustannie sprawiają kapitalnym fanom wiele przeżyć. Przyciągające uwagę walki między drużynami zdarzają się bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa koniec końców, że potyczki nie są warte uwagi. Trafiamy na efektowne gole czy asysty, brutalne faule zakończone czerwoną kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Slask Wroclaw oraz Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Tarczyński Arena.