Na stadionie Tarczyński Arena dnia 2022-03-13 14:00 odbył się mecz pomiędzy Slask Wroclaw i Radomiak Radom: 0-0

Slask Wroclaw - Radomiak Radom, wynik 0-0. W dniu 2022-03-13 14:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Slask Wroclaw a Radomiak Radom.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Slask Wroclaw i Radomiak Radom zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali: Petr Schwarz 45' 1-0

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Żółte kartki Radomiak Radom: Raphael Rossi-Branco 43' Mateusz Cichocki 60'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Slask Wroclaw zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Raków Częstochowa natomiast Radomiak Radom podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Jagiellonia.

Liczna grupa kibiców śledzi interesujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe i piłkarze jak Raphael Rossi-Branco nieustannie sprawiają własnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami okazują się bardzo zaciekłe, rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze statyczne. Dlatego więc warto oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Slask Wroclaw i Radomiak Radom i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Tarczyński Arena.