Dnia 2022-02-11 17:00 odbył się mecz Górnik Łęczna - Slask Wroclaw zakończony wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu między Górnik Łęczna a Slask Wroclaw wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-02-11 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Víctor García 43' 1-0 A. Łyszczarz 78' 1-1 R. Pich

Żółte kartki Górnik Łęczna: Jason Lokilo 61' Kryspin Szczesniak 67' Leândro 71' Kryspin Szczesniak 71' Przemysław Banaszak 87'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Márk Tamás 57' Dennis Jastrzembski 64'

Czerwone kartki Górnik Łęczna: Kryspin Szczesniak 71'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Polska. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Legia Warszawa.

Oddani fani śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze jak Jason Lokilo Márk Tamás częstokroć zapewniły wyśmienitym fanom emocje z najwyższej półki. Bardzo często natrafiamy na książkowe bramki czy asysty, bezlitosne faule kończące się bardzo często żółtą kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między piłkarzami ligowymi są nader zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania mało interesujące. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Górnik Łęczna i Slask Wroclaw oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.