Na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz między Warta Poznań i Slask Wroclaw zakończony wynikiem 2-1

Warta Poznań - Slask Wroclaw 2-1. Dnia 2021-12-13 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 18. Zmierzyły się Warta Poznań i Slask Wroclaw.

Pierwsza połowa spotkania między Warta Poznań i Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: A. Zreľák 25' 1-0 K. Matuszewski 53' 2-0 A. Zreľák S. Lewkot 80' 2-1 Víctor García

Żółte kartki Warta Poznań: Konrad Matuszewski 58' Łukasz Trałka 68' Mateusz Czyżycki 85' Jan Grzesik 90' Aleks Ławniczak 90'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Wojciech Golla 4'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Wajda, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Radomiak Radom a Slask Wroclaw zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Piast Gliwice.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Konrad Matuszewski Wojciech Golla nieustannie gwarantują wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle zażarte, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż mecze nie są warte uwagi. Zdarzają się efektowne gole czy asysty, bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Warta Poznań i Slask Wroclaw jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.