Dnia 2021-12-03 19:30 miało miejsce spotkanie między Gornik Zabrze i Slask Wroclaw: 3-1

Gornik Zabrze kontra Slask Wroclaw, wynik końcowy 3-1. W dniu 2021-12-03 19:30 na stadionie Arena Zabrze odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 17. Zmierzyły się Gornik Zabrze i Slask Wroclaw.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Gornik Zabrze a Slask Wroclaw wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: B. Nowak 49' 1-0 R. Dadok B. Nowak 54' 2-0 L. Podolski 79' 3-0 P. Krawczyk A. Łyszczarz 83' 3-1

Żółte kartki Gornik Zabrze: Alasana Manneh 34' Filip Bainović 88'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Szymon Lewkot 13' Sebastian Bergier 59'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był B. Frankowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Gornik Zabrze zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Lech Poznan. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk.

W dzisiejszych czasach wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze jak Alasana Manneh Szymon Lewkot niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, przechodzące do historii asysty czy bramki, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Niesamowite walki między zawodnikami bywają niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki statyczne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Gornik Zabrze i Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Arena Zabrze.