Spotkanie między Pogon Szczecin i Slask Wroclaw na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera dnia 2021-11-21 14:00: 2-1

Pogon Szczecin kontra Slask Wroclaw, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Pogon Szczecin a Slask Wroclaw wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-11-21 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Pogon Szczecin a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Luka Zahović 53' 1-0 Rafał Kurzawa Rafał Makowski 54' 1-1 Dino Štiglec Michał Kucharczyk 75' 2-1 Kamil Grosicki

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Żółte kartki Slask Wroclaw: Rafał Makowski 56' Erik Expósito 68'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Slask Wroclaw podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Warta Poznań.

Wierni fani futbolu śledzą starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Rafał Makowski częstokroć zagwarantowały wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Walki między drużynami bywają zagorzałe, nie często okazuje się, że spotkania nie są warte uwagi. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne faule, wyjątkowe gole czy asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Pogon Szczecin oraz Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.