Spotkanie między Slask Wroclaw i Wisla Plock zakończone wynikiem 3-1 na stadionie Stadion Miejski dnia 2021-09-26 13:00

Slask Wroclaw kontra Wisla Plock, wynik 3-1. Dnia 2021-09-26 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Slask Wroclaw i Wisla Plock.

Po pierwszej połowie meczu między Slask Wroclaw oraz Wisla Plock wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: Mateusz Praszelik 25' 1-0 Bartłomiej Pawłowski Anton Krivotsyuk 30' 1-1 Damian Michalski Robert Pich 35' 2-1 Robert Pich 84' 3-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Erik Expósito 56' Krzysztof Mączyński 63'

Żółte kartki Wisla Plock: Dušan Lagator 32' Anton Krivotsyuk 33' Piotr Tomasik 56'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter meczu to Tomasz Musial, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Wisla Plock z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Lech Poznan.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi Erik Expósito Dušan Lagator stale sprawiają pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Wspaniałe walki między graczami zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że są to widowiska nudne. Obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, wyśmienite gole oraz asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Slask Wroclaw oraz Wisla Plock oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.